Welcome to Our Website

kolik Super Bowls vyhráli Berani?

Los Angeles Rams mají šanci rezervovat si vstupenku na svůj první Super Bowl od roku 2002 na neděli, když tým cestuje do New Orleans pro NFC Championship zápas proti Saints. Vítězství v Super Bowlu v roce 2019 by beranům dalo teprve druhý šampionát v historii franšízy.

přestože během sezón 1999, 2000 a 2001 produkovali „Největší Show na trávníku“, St.Louis Berani během tohoto úseku získali pouze jedno vítězství v Super Bowlu., Toto vítězství přišlo na konci sezóny 1999, kdy Berani porazili Titány 23-16 v Georgia Dome v Atlantě. Berani o dva roky později prohráli v Super Bowlu s patrioty 29: 24.

Berani vstoupili do Super Bowl XXXIV s NFC-nejlepším rekordem v sezóně 13-3. Jednalo se o první play-off od roku 1989, kdy byl tým ještě v Los Angeles. St. Louis držel poločasový náskok 9-0, než šel nahoru 16-0 S touchdown v polovině třetí čtvrtiny., Titans skóroval 16 rovně svázat hru s 2:12 vlevo před Berani quarterback Kurt Warner našel široký přijímač Isaac Bruce pro 73-yard touchdown získat vedení.

Titánů jel do St. Louis, 10-yardové čáře s šesti sekund, které zbývají, ale široké receciver Kevin Dyson byl řešen jeden yard krátký endzone na konci předpisu.

Warner byl jmenován nejcennějším hráčem hry pro jeho 414 yardů procházejících 45 pokusy, oba NFL záznamy v té době.

Berani ztratili Super Bowl XIV beranům na konci sezóny 1980., V roce 2002 také přišli o Super Bowl XXXVI s patrioty.