Welcome to Our Website

Svět's Nejrychlejší Koně: Top Rychlostech a Společné Znaky

Když se dívám na koně běží během závodu, jejich rychlost mě udivuje. Zdá se, že koně cestují nedosažitelnou rychlostí. Zajímá Vás někdy, jak rychle běží? Mám, tak jsem se rozhodl prozkoumat problém a poskytnout to, co jsem se dozvěděl o tom, jak rychle může kůň běžet.

55 MPH je nejvyšší rychlost nejrychlejších koní na světě., Quarter horses racing 440-yard byly načasovány běh 55 mph, nejrychlejší zaznamenaná rychlost každého koně. Guinness světový rekord uznává Vítězný Brew, plnokrevník, jako nejrychlejší kůň na světě na 43.97 mph.

koně přežili na této planetě kvůli své schopnosti běžet a komunikovat. Jak se koně vyvinuli na zvířata, která mohou dosáhnout rychlosti 55 MPH, má tělo určené pro tento úkol.

Rychlé odkazy

• jaké faktory určují rychlost u koní?,
  • rychlosti různých plemen koní

Máte-li zájem vyzkoušet si nějaké umění dostihového koně nebo jiné memorabilia, najdete je kliknutím zde.

anatomie běžícího koně

každý kůň má stejné komponenty používané k pohybu jejich těl. Potvrzení plemen koní se však liší, což má za následek různé schopnosti. Někteří mohou lépe vytáhnout vůz, zatímco jiní mohou běžet déle nebo rychleji. Co odděluje zvíře, aby bylo nejrychlejším koněm?

anatomie pohybu u koní lze rozdělit na dvě části, kostru a svaly., Rám je nosná konstrukce a svaly překrývají a řídí pohyb struktury.

skupiny svalů pracují společně, aby poháněly koně dopředu, když běží. Pokud jsou svalové skupiny správně úměrné, plní své úkoly dobře a kůň běží rychle.

cílem je natáhnout a pak zpětný ráz rámu koně, čím delší je úsek a čím rychleji se zpětný ráz promítá do rychlosti.,

2018 ALL AMERICAN FUTURITY

Co je ideální kombinace rámu a svalů? Průměr. Průměr ve všech aspektech konformace činí ideální běžící vzorek. Vyšší koně nejsou rychlejší.

silnější svalnaté nebo hubenější koně neběží rychleji-průměrná výška s průměrnými proporcemi svalstva vede k nejrychlejším koním., Chcete-li zjistit, proč byl sekretariát zvláštní, klikněte zde.

Eclipse, plnokrevník z 18. století, je považován za největšího dostihového koně v historii. Vyhrál všech svých 18 závodů a obvykle vyhrál 10-20 furlongs.

vědci studovali Eclipseovu kostru a vytvořili počítačový model, který znovu vytvořil jeho pohyby při běhu. Vědci byli odhodláni zjistit, co způsobilo, že tento kůň byl tak velký. Jejich závěr měl průměrnou stavbu.

osmdesát procent času, kdy kůň běží, jeho nohy jsou mimo zemi., Skvělý kůň musí být vyvážený a Eclipse byl právě tím, vyváženým, průměrným koněm. Rovnováha je klíčem k nejrychlejším koním všech dob.

podívejte se na můj článek o největších dostihových koních všech dob a mám Eclipse Jmenovité číslo 10: Top 10 největších dostihových koní všech dob. Dva možná nevíte

jaké faktory určují rychlost u koní?

faktory, které určují rychlost jsou to, co nejvíce by se obvykle myslí; například, výška není rozhodující., Bylo mnoho případů závodění, které to dokazují.

ale nejzřetelnější je velký Seabiscuit, na konci 30. a počátku 40.let ovládl závodní okruh pouze 15 rukou. a nedávno byl Kanadský šampion Northern Dancer také malým koněm.

průměrný čtvrtletní kůň je kratší než plnokrevník, ale je stále rychlejší. Co určuje rychlost koně, je délka kroku koně a jeho odpovídající rychlost kroku. Chcete-li vyniknout a být rychlý, musí kůň rychle přinést nohy dopředu; to je obtížné pro koně s dlouhými nohami.,

krok

krok je vzdálenost, kterou kůň cestuje v jediném skoku. Jinými slovy, vzdálenost od místa, kde přední noha koně dopadne na zem, kde stejná noha vedle přistane, je krok koní.

průměrná délka kroku závodních koní je 20 stop. Délka kroku šampiona mana o‘ Wara však byla 28 stop.

Krok sazba

krok sazby nebo poměr obratu je počet kroků dostihový kůň dokončí v daném čase., Rychlost kroku většiny závodních koní se pohybuje mezi 130 a 140 kroky za minutu.

nejrychlejší koně mohou urychlit svůj krok bez zkrácení. Ceny některých šampionů koní jsou přes 160 kroků za minutu. Quarter koně mají přirozeně rychlejší tempo než plnokrevníci.

nicméně, plnokrevníci jsou povinni udržovat svůj krok na delší vzdálenost a čas během závodu. Aby bylo možné spustit potřebné intervaly v závodě s rychlostí potřebnou k úspěchu, musí být jejich anatomické systémy synchronizovány.,

dýchací systém musí pracovat na špičkové úrovni. Všichni víme, že koně potřebují kyslík. Nicméně, kůň běží tvrdě, přičemž dlouhé kroky s vysokou rychlostí kroku vyžaduje zvýšené množství kyslíku.

kůň může poskytnout tuto potřebu během závodu tím, že nasává vzduch, když rozšiřují své tělo.

s nataženým rámem čerpají velké množství vzduchu nosem a když stahují svá těla, vydechují. Koně, kteří mohou volně a snadno dýchat, budou pravděpodobně nejlepšími útočníky.

Open airways jsou důvodem, proč uvidíte svázané jazyky dostihových koní., Jazyk tie je udržet dýchací cesty bez překážek během závodu. Oběhový systém koně zajišťuje potřebný pohyb krve.

srdce dostihového koně vystupuje na vysoké úrovni. Srdce dostihového koně může každou minutu cirkulovat 75 galonů krve. Cirkulace zvyšuje množství buněk bohatých na kyslík v krevním řečišti a poskytuje kyslíku koni. V průměru srdce koně váží 9,5 liber.

úhel kroku

dalším relevantním pojmem používaným při odkazování na rychlost koně je jeho úhel kroku., Úhel kroku je vzdálenost mezi přední a zadní nohou koně, obvykle měřená v bodě push-off zadní nohy. Úhel kroku se používá k výpočtu, jak daleko se kůň při závodech vyrovnává.

vyšší úhel kroku má za následek dlouhé kroky. Sekretariát má nejvyšší úhel kroku jakéhokoli závodního koně; jeho úhel kroku byl 110 stupňů. Mnoho studentů dostihových závodů a analýzy rychlosti se domnívá, že úhel kroku je základním faktorem při určování úspěchu dostihového koně.,

pro koně, který má dlouhý krok, velkou rychlost kroku a vysoký úhel kroku, berou synchronizované anatomické systémy. Proudění vzduchu, silné srdce, vynikající svalový tonus a pevný rám jsou klíčem k rychlosti.

nejrychlejší koně mají vynikající úhly kroku. Klikněte sem a přečtěte si o plemenech koní, které závod.

nejrychlejší Quarterhorse běžel 55 mph.

Quarterhorses byly taktované běží 55mph, nejrychlejší sazby z jakékoliv plemeno koně., Quarterhorse racing začal v koloniální Americe před více než 200 lety.

plemeno bylo pojmenováno podle obvyklé vzdálenosti, kterou závodili, čtvrt míle. Majitelé koloniálních čtvrtí se vždy chovali pro rychlost.

založení Quarter horse racing začalo vytvořením American Quarter Horse Association (AQHA). Existují 11 uznávané vzdálenosti závodil quarterhorses, z 220 yardů na 870 yardů.

All-American Futurity má největší peněženku ve čtvrtletí dostihy na 3 miliony dolarů.

nejrychlejší plnokrevník běžel 43,97.,

Guinnessova kniha rekordů uvádí nejvyšší rychlost, kterou běžel plnokrevník rychlostí 43, 97 mph. Kůň drží rekord je “ vítězný Brew.“

byla jen dva roky stará, když překonala rekord v roce 2008 na Penn National Race Course. Pro srovnání, průměrný vítěz Kentucky Derby obvykle běží asi 37 mph. Sekretariát vyhrál závod běžící 38 km / h.

plnokrevníci závodí na dlouhé vzdálenosti a musí se v průběhu kurzu pohybovat. Plnokrevníci mají dlouhé nohy s chudým svalnatým tělem. Jsou také vyšší a lehčí než čtvrtina koní., Plnokrevníci jsou postaveni tak, aby běhali na delší vzdálenost než čtvrtina koní.

nejrychlejší arabští koně běží 40 mph.

Arabové jsou známé pro jejich vytrvalost, nikoliv jejich rychlost. Nicméně, tam byly některé zprávy o Arabians, které zasáhly nejvyšší rychlosti 40 mph.

arabský běh 40 mph by byl neobvyklý. Arabové jsou pomalejší než Čtvrtkaři a plnokrevníci, ale jsou odolní a ve vytrvalostním závodě by se jim dařilo.

Americký kůň zaběhl 350 metrů za 17,26 sekundy.,

barvy jsou rychlé koně a dobří běžci mají v rodokmenu spoustu chovu quarterhorse. Paint horse plemeno kombinuje konformační rysy quarterhorse a pinto špinění vzor.

Barva koně plemeno koní, přinesl do Ameriky španělští Dobyvatelé v roce 1500. American Paint Horse Association byla založena v roce 1962.

nejrychlejší Standardbred chodil míli za minutu, 46,20 sekundy.

Standardbredy jsou rychlé koně, ale jiným způsobem. Jsou to rychlí Klusáci. Mají podobné tělo jako plnokrevný kůň., Nicméně, oni byli chováni pro klusání rychlost. Závod Standardbreds táhne dvoukolový vozík.

mají dobrou dispozici a jsou zvířata orientovaná na lidi. Standardbreds odvodit jejich rychlost je svalnatost jejich ramen a zadních čtvrtí.

záznam Appaloosa na 350 yardů je 17.:40.

Appaloosa horse racing se koná na tratích po celé Západní Spojené Státy. Mnoho závodních Appaloosů má ve svých rodokmenech běžícího koně.,

Appaloosas byly používány domorodými americkými kmeny v severozápadních Spojených státech. Kompaktní koně Appaloosa s jedinečným skvrnitým kabátem. Appaloosa je často mají quarterhorse krev v jejich rodokmenu. Mají dobře úměrné tělo, které připisuje jejich atletické schopnosti.

• byl sekretariát nejrychlejším koněm, který kdy závodil?