Welcome to Our Website

Duke vs. Notre Dame: końcowy wynik, najważniejsze punkty

grając na zewnątrz Cameron Indoor Stadium po raz pierwszy w tym sezonie, No.21 Duke znalazł odpowiedź na jego powolne ofensywę, aby wygrać swój opener ACC przeciwko Notre Dame.

Blue Devils strzelili 51,7 procenta, czyli o siedem punktów więcej niż ich procent w pierwszych czterech meczach sezonu, aby pokonać Fighting Irish 75-65 w Purcell Pavilion w South Bend w stanie Indiana.

Duke (3-2, 1-0 ACC) zaliczył łącznie 31 Z 60 strzałów, w tym 8 z 15 na 3 punkty., Blue Devils zrobili to pomimo gry bez pierwszoroczniaka jalena Johnsona, który jest na zewnątrz z kontuzją stopy.

Kliknij aby zmienić rozmiar

(16) i Jeremy Roach (14) również przyczynili się do tego po zdobyciu pierwszych zadań od trenera Duke 'a Mike' a Krzyżewskiego.

,

Junior guard Dane Goodwin prowadził wszystkich strzelców z 25 punktów dla Notre Dame (2-3, 0-1)

Blue Devils strzelił 55 procent w pierwszej połowie, budując przewagę aż 11 przed podjęciem 41-34 przewagę do przerwy.

,

ale Duke zdobył kolejne dziewięć punktów na skoczka Jordana Goldwire ' a, Brakefielda na prowadzeniu, stewarda na 3 punkty i skoczka Hurta na pasie, aby przesunąć prowadzenie do 64-50 z 7:26 do gry.

i jeden

Oddał 4 z 8 strzałów, w tym oba rzuty za 3 punkty i zagrał w 24 minucie meczu.,

naruszenie pasa ruchu

Duke rozegrał pierwszy mecz w tym sezonie bez pierwszoligowego napastnika Jalena Johnsona. [2010-09-09 19: 49] Johnson nie pojechał z drużyną do Notre Dame. Za dwa lub trzy tygodnie będzie miał kolejny rezonans, żeby ocenić postępy w gojeniu. Kolejne dwa mecze Duke ' a to Grudzień. 29 przeciwko Pittsburghowi i Janowi. 2 przeciwko stanowi Floryda.,

ICYMI

NCAA w środę orzekł, że wszystkie transfery dywizji I we wszystkich dyscyplinach sportowych mogą grać od razu, bez przesiadania się na sezon.

sensacja liczb

1: strzały wykonane przez Duke 'a Wendella Moore' a w 19 próbach z boiska w ostatnich trzech meczach Duke ' a.

8: sezon-mała liczba obrotów popełnionych przez Duke przeciwko Notre Dame., Blue Devils weszli do gry średnio 16 obrotów na mecz.