Welcome to Our Website

hány Super Bowlt nyert a Rams?

A Los Angeles Rams van esélye, hogy jegyet az első Super Bowl megjelenése óta 2002 vasárnap, amikor a csapat utazik New Orleans egy NFC Championship matchup ellen a Saints. A 2019-es Super Bowl-győzelem a Rams-nak csak a franchise történetének második bajnoki címét adná.

annak ellenére, hogy az 1999-es, a 2000-es és a 2001-es szezonban a “The Greatest Show on Turf” – ot produkálta, a St. Louis Rams csak egy Super Bowl-győzelmet szerzett ezen a szakaszon., Ez a győzelem az 1999-es szezon végén jött, amikor a Rams 23-16-ra legyőzte a Titánokat az atlantai Georgia Dome-ban. A Rams két évvel később 29-24-re kikapott a Patriotstól a Super Bowlban.

a Rams az NFC-legjobb 13-3-as alapszakasz-rekordjával bejutott a Super Bowl XXXIV-be. Ez volt a franchise első playoff megjelenése 1989 óta, amikor a csapat még mindig Los Angelesben volt. St. Louis tartott 9-0 félidő vezetést, mielőtt fel 16-0 egy touchdown felénél a harmadik negyedévben., A Titans szerzett 16 egyenesen kötni a játékot 2:12 balra, mielőtt Rams hátvéd Kurt Warner talált wide receiver Isaac Bruce egy 73 yardos touchdown, hogy visszanyerje a vezetést.

A Titánok vezetett, hogy a St. Louis-10-yardos vonalon hat másodperc van hátra, de széles receciver Kevin Dyson kezelni egy udvaron rövid az endzone végén rendelet.

Warner nevezték a játék legértékesebb játékos az ő 414 yard elhaladó 45 kísérletek, mindkét NFL rekord idején.

a Rams az 1980-as szezon végén elvesztette a Super Bowlt a Rams ellen., 2002-ben a Patriots ellen is kikaptak a Super Bowl XXXVI-től.