Welcome to Our Website

Kentucky Derby fogadás-hogyan, fogadás típusok, tippek

A Kentucky Derby a sátor verseny három éves lovak a mérföld és negyed távolság (10 furlongs) tartott Churchill Downs. A történelem során először a 2020-as Kentucky Derby lesz az amerikai Triple Crown második szakasza, amelyet szeptember 5-re terveznek.

együtt egy szép nyeremény-egy pénztárca $ 3 millió USD ($1.86 millió a győztes) – a győztes ló draped egy takaró rózsa szeretettel így a Kentucky Derby beceneve “The Run for the Roses”.,

a lovakra való fogadáson kívül egy népszerű ajánlat fogadása a verseny utolsó időpontjában van. Bár az idei derbin nagyon gyors colts szerepel, az egyik rekord, amely látszólag egyedül áll a versenysportban, a leggyorsabb Derby idő: egy mérföld és egy negyed 1:59.4-ben a nagy Titkárság. Csak kétszer a történelemben lovak rögzített Derby alkalommal kevesebb, mint 2:00: 00.,

hogyan lehet fogadni a Kentucky Derby

számos módja van, hogy tegyen egy fogadást a Kentucky Derby: a helyi versenypályán, off-track fogadási helyek (OTB), vagy online egy jó hírű helyszínen, mint a TVG, Twinspires, vagy HPIBet. Ezek az oldalak kínál normál tétek, egzotikus tétek, vagy több láb tétek egész Churchill Downs racing card, természetesen, belül a Kentucky Derby maga.

sok különböző fogadás áll rendelkezésre, de mielőtt bármilyen fogadást megtenne, meg kell értenie a fogadási típusokat és néhány alapvető stratégiát a fogadás megtétele előtt.,

Kentucky Derby tét típusok

a leggyakoribb Kentucky Derby fogadások az alapvető fogadások: győzelem, hely és Show.

Ezek a tétek általában a legalacsonyabb kockázatot kínálják, és új fogadóknak ajánlottak. A következő szint felfelé, csak kívül a rendszeres alapfogadás, lenne az egzotikus fogadás: fogadást több mint egy eredmény, függetlenül attól, hogy a fogadás több mint egy faj, vagy fogadás az egymást követő finishers egyetlen versenyen.

Win bet

a win bet a versenyzés során a legegyszerűbb fogadás. Ön egyszerűen felvette a ló úgy gondolja, hogy átlépi a célvonalat az első.,

2019-ben egy $2 Win fogadás a Country House-ra $132.40-ot fizetett. Ez a Kentucky Derby győzelem a Derby történetének második legjobban fizető győztesét jelentette. Az egyetlen magasabb nyeremény kifizetés volt 1913-ban, mint egy ideges Donerail fizetett $184.90 egy $2 fogadást.

hely bet

egy hely fogadást egy ló, hogy úgy gondolja, befejezi az első vagy a második. Ha a ló nyitunk befejezi az egyik a két felső foltok, összegyűjti az összeget látható a hely oszlopban. Ez a tét kevésbé kockázatos, mint egy Win tét, de kisebb visszatérést is kínál.

2019-ben egy $2 Hely tét Country House visszatért $56.,60, és egy $2 hely fogadást a második helyezett finisher, Code of Honor visszatért $15.20.

Show bet

a Show bet egy fogadás egy lóra, hogy befejezze az első három pozíciót. Ha a ló azt mutatja (befejezi az első, a második vagy a harmadik), ez egy nyerő tét. A kifizetés pontosan ugyanaz, még akkor is, ha a ló első vagy második.

2019-ben egy $2 Show fogadás a Country House-ra $24.60, a Code of Honor $9.80, a Tacitus $5.60.

kombinációs fogadás: az egész fórumon

a fogadás a nyeremény, a hely és a Show tétek kombinációja., Ha fogadsz egy lovat “az egész fórumon”, akkor fogadsz, hogy nyerj, helyezz, mutasd. Ha a ló nyeri a versenyt, akkor összegyűjti a kifizetéseket jelenik meg mind a három fogadás.

ahelyett, hogy egy 2 dollárba kerülő tét lenne,ez a tét valójában 6 dollárba kerül, amikor egyszerre három kombinált fogadást tesz.

kombinációs fogadás: győzelem / Hely, Hely / Show

Ez egy kombinált fogadás, a $2 bázis pedig $4-ba kerül a fogadáshoz. Ön fogadási egy ló, hogy befejezze az első vagy a második (győzelem / hely), vagy a második vagy harmadik (hely/előadás).,

Exacta bet

az Exacta bet sikeresen megjósolja a nyertes lovat és a második helyezett finisert ebben a pontos sorrendben.

2019-ben egy 2 $ – os exacta a Country House-val és a Code of Honor-nal 3009,60 $ – t adott vissza.

Trifecta bet

a Trifecta bet hasonló egy Exacta fogadáshoz, kivéve, ha azt fogadod, hogy melyik ló gondolja, hogy ebben a sorrendben fejezi be a verseny első három pozícióját.

a 2019-es Kentucky derbin egy $ 1 Trifecta fogadást a Country House-val, a Code of Honor-t, Tacitus pedig $11,475.30-t adott vissza.,

Superfecta bet

egy Superfecta fogadással a verseny első négy helyezettjét sorrendben választja ki. Ez a legnehezebb az egyversenyes exotikusok közül, és a legmagasabb kifizetéseket eredményezi.

a 2019-es Kentucky derbin egy $1 Superfecta fogadást a Country House, Code of Honor, Tacitus és valószínűtlen visszatért $51,400.10.

Fotó jóvoltából USA TODAY Sports.

Kentucky Derby tippek

fogadás a kedvenc

címsor a 2019-es Kentucky Derby, a post-time kedvenc nyerte a Kentucky Derby hat évvel egyenes.,

2000 óta a legalacsonyabb árú nyertes kedvenc Volt 2008-ban Big Brown, aki fizetett $6.30 nyerni. Az egész szakaszon, egy ló fizetett kevesebb, mint $10 nyerni hatszor. Bár mindig vannak csábító lehetőségek, amelyek nagy esélyekkel fogadnak egy lovat, az elmúlt évtizedben a kedvenc fogadása nagyon jövedelmező vállalkozásnak bizonyult.

lóverseny stílusok

sebesség / Pacesetter – ez egy ló, amely az elülső végén lesz. Általában ők a leggyorsabbak a kapun kívül, és az élre állnak., 1875 óta 22 vezetékes Kentucky Derby győztes volt, ami azt jelenti, hogy a verseny minden pontján vezettek.

Presser – a ló valószínűleg fel, és a tempót, de nem az, aki vezeti a versenyt.

Stalker-egy ló valószínűleg távol marad a tempótól, de elég közel ahhoz, hogy korán sztrájkoljon.

közelebb-egy ló, amely jól leül a tempóról, és egy késői szakaszon fut. 1875 óta nyolc ló volt, akik a Kentucky Derby utolsó előtti rallyját készítették.

időjárás

az utolsó három Kentucky derbit az ideálisnál kisebb körülmények között versenyezték., Mindig az álmodozás győztes volt a “muddy”néven felsorolt pályán. A Justify, legutóbb pedig a Country House számára mindkettő győztes volt egy “hanyag” pálya felett. Hat az utolsó 11 Derbies látott eső alatt vagy előtt a kártya.

mivel a 2020-as Kentucky derbit szeptember első szombatján rendezik, az időjárás együttműködőbb lehet.

A forró kéz támogatása

A Kentucky Derby megnyerése nem könnyű feat, de ha egyszer megragadja ezt a jeles elsőt, a második nem tűnik messze, mivel a győzelem általában fürtökben jön.,uist)

Bob Baffert – 2015 (Amerikai Pharoah), 2018-Ra (Indokolja)

A zsokék 2009 óta, ezek azok, akik nyert több alkalommal az egész, hogy szakaszon:

Calvin Borel – 2009-Ben (az Enyém, hogy Madár), 2010 (Super Saver)

John Velazquez – 2011 (Animal Kingdom), 2017-Ig (Mindig Álmodik)

Mario Gutierrez – 2012 (Még egy), 2016-Ban (Nyquist)

Victor Espinoza – 2014-Ben (Kalifornia Chrome), 2015-Ig (Amerikai Pharoah)

Kentucky Derby határidős

Kentucky Derby esélye nyílt leghamarabb szeptember fogadni, hogy a következő Derbi a “Kentucky Derby Határidős Medence”., Ez még az előkészítő versenyek előtt történik, de ezek a fogadások egész idő alatt nyitva maradnak. Az esélyek ingadoznak nagy erőfeszítések, de egyre nagyon jó fix esélyek korai.

Kentucky Derby fogadás online

a legjobb hely, hogy a Derby online keresztül TVG és Twinspires az Egyesült Államokban, és mind kínálnak regisztrációs bónuszokat, Kentucky Derby promo tétek.

Kanadában és az Egyesült Királyságban szinte minden online sportfogadás kínál Kentucky Derby fogadási piacokat., Nézze meg a legjobb kanadai fogadási oldalak, valamint a legjobb online fogadóirodák az Egyesült Királyságban, ha keres, hogy tegyen egy fogadást a 2020 Kentucky Derby.

Kentucky Derby GYIK

legális online fogadni a Kentucky Derby-re?

Igen. A számos jogi és hiteles online versenykönyvek, amelyek lehetővé teszik, hogy pénzt közvetlenül a bankszámlájára.

mennyi pénzt fogadnak a Kentucky Derby?

rekord $165.5 millió tét volt a 2019-es Kentucky Derby-n. Ez 10 százalékos növekedés volt 2018-hoz képest, amely a korábbi 149 dolláros rekordot tartotta.,9 millió.

mi a minimális tét A Kentucky Derby számára?

a legalacsonyabb Nyerőfogadás 2 dollárért lehetséges. Az egzotikusok számára, attól függően, hogy hol játszik, sokan 0.10 Superfecta fogadást kínálnak egyes fogadási helyeken.

milyen korán lehet fogadni a Kentucky Derby?

lehet fogadni a közelgő Kentucky Derby már a nap után az előző évi Derby. Mivel a Kentucky Derby csak hároméves korúakra korlátozódik, a korai kedvencek azok a lovak, amelyek kiemelkedő kétéves kampányokat folytatnak.,

mikor zárul a fogadás a Kentucky Derby-re?

a tétek elhelyezhetők, amíg a kapuk kinyílnak. Amint meghallja, hogy” és ki vannak kapcsolva”, az ablak hivatalosan zárva van. Annyi információt szívjon fel a posztparádéból, amennyit csak tud, és töltse be a kaput. A tudás hatalom.